Poradnia ginekologiczna

18 września 2020

Szanowni Państwo!

Z radością informujemy, że planowany rozwój poradni ginekologicznej właśnie się ziścił. Od końca września w poradni przyjmować będzie 3 lekarzy. Zapewniamy szeroki dostęp do konsultacji w godzinach porannych jak i popołudniowych. Medica Centrum dysponuje profesjonalnym gabinetem ginekologicznym połączonym z kabiną higieny osobistej, co daje możliwość przygotowania się do badania jak i zwiększa komfort i poczucie bezpieczeństwa pacjentki. Dysponujemy usg, na każdej wizycie wykonywana jest standardowo diagnostyka obrazowa. Zapraszamy także panie w ciąży, dysponujemy KTG do monitorowania pracy serca płodu i skurczów macicy.

📌 Ginekolog lek. med. Tomasz Bobiński
Specjalizacja I i II stopnia z położnictwa i ginekologii. Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym, kierował oddziałami Położniczo-Ginekologicznymi w Szpitalach w Trzciance, Szamotułach, a ostatnio w Szpitalu Specjalistycznym w Pile, gdzie obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta.

📌 Ginekolog lek. med. Piotr Włodarczyk
Na co dzień pracuje w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Specjalistycznego w Pile. Jest w trakcie ostatniego roku szkolenia specjalizacyjnego w zakresie położnictwa i ginekologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń narządów płciowych, antykoncepcją, diagnostyka i leczeniem niepłodności, oceną owulacji, nadzorem nad ciążą.

📌 Ginekolog lek. med. Jakub Walkiewicz
Pracuje w Klinice Ginekologii Operacyjnej i pełni dyżury na Oddziale Porodowym oraz w ramach Izby Przyjęć Szpitala Ginekologiczno-Położniczego przy ul. Polnej w Poznaniu. Jest lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu ginekologii i położnictwa. Szkoli się w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych, położniczych oraz nowotworów narządów płciowych. Wykonuje zabiegi klasycznej chirurgii ginekologicznej, zabiegi endoskopowe oraz z zastosowaniem technik małoinwazyjnych.

Zapraszamy do kontaktu z nami:
Medica Centrum
adres: Wojska Polskiego 13, 64-800 Chodzież
tel: 511 447 993
e-mail: rejestracja@medicachodziez.pl

Jesteśmy również aktywni na Facebooku, można się z nami kontaktować także przez messengera.
Link do strony Medica Centrum Facebook:
https://www.facebook.com/medicacentrum.chodziez/

Polub nas na Facebooku i zaproś znajomych do polubienia naszej strony.

Facebook Medica Centrum Chodzież YouTube Medica Centrum Chodzież