Nasi specjaliści

Kardiolog dr n. med. i n. o zdr. Anna Jasińska

Kardiolog dr n. med. i n. o zdr. Anna Jasińska

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja z chorób wewnętrznych uzyskana w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Poznaniu, specjalizacja z kardiologii w Szpitalu Rehabilitacyjno-Kardiologicznym w Kowanówku. Obecnie pracuje na Oddziale Kardiologii w Kowanówku. Wieloletnie doświadczenie w pracy na oddziałach internistycznych, kardiologicznych oraz w poradni lekarza rodzinnego. Wnikliwa, życzliwa, ogromną wagę przywiązuje do dokładnej oceny stanu zdrowia pacjenta.
Onkolog lek. med. Aleksandra Jasińska

Onkolog lek. med. Aleksandra Jasińska

Lekarz z wieloletnim stażem pracy. Specjalizacja z onkologii klinicznej i chorób wewnętrznych. Wieloletni pracownik Szpitala Specjalistycznego w Pile, obecnie pracuje na oddziale onkologii i chemioterapii. Na co dzień zajmuje się leczeniem systemowym pacjentów z chorobami nowotworowymi głównie jelita grubego, piersi, płuca, prostaty, żołądka, trzustki, pęcherza moczowego. W zakresie zainteresowań pani doktor jest także profilaktyka oraz diagnostyka zmian w piersiach.
Kardiolog lek. med. Marcin Zwanzig

Kardiolog lek. med. Marcin Zwanzig

Ukończył w 2013 roku z wyróżnieniem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jeszcze w trakcie studiów był złotym medalistą Uczelni i stypendystą Ministra Zdrowia za wybitne osiągnięcia w nauce. Od 2014 roku związany z Oddziałem Klinicznym Intensywnej Terapii Kardiologicznej i Chorób Wewnętrznych Szpitala przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu, gdzie ukończył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie kardiologii. Egzamin specjalizacyjny zdał w 2020 roku. W latach 2018-2020 pracował na poznańskim Uniwersytecie Medycznym jako nauczyciel akademicki. Obecnie zatrudniony na stanowisku starszego asystenta, w ramach pracy doktor pełni ostre dyżury kardiologiczne. Doktor Marcin Zwanzig zajmuje się nieinwazyjną diagnostyką chorób układu krążenia oraz farmakoterapią chorób sercowo-naczyniowych. Wykonuje badania – ekg, echo serca, badania holterowskie. Jest w trakcie pracy nad doktoratem.
Endokrynolog lek. med. Paweł Romanowski

Endokrynolog lek. med. Paweł Romanowski

Przyjeżdża do nas z Wałcza. Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Wojskowego w Wałczu. Specjalista chorób wewnętrznych i endokrynolog. Doświadczony lekarz, cieszy się zaufaniem i sympatią pacjentów. Doskonale znany wielu mieszkańcom Chodzieży i okolic, którzy wcześniej trafiali do Wałcza w poszukiwaniu endokrynologa. Należy do Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Doktor wykonuje USG szyi, węzłów chłonnych i ślinianek oraz USG tarczycy z elastografią. www.youtu.be/qzE22UG80FE
Neurolog dr n. med. Marcin Rogoziewicz

Neurolog dr n. med. Marcin Rogoziewicz

Specjalista neurolog z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie jest ordynatorem Oddziału Neurologii i Leczenia Udarów Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu. Posiada uprawnienia do wykonywania i opisywania badań elektromiograficznych oraz elektroencefalograficznych. Jest certyfikowanym neurologiem kwalifikującym oraz prowadzącym leczenie toksyną botulinową w dystoniach ogniskowych, połowiczym kurczu twarzy, spastyczności po udarze mózgu, migrenie przewlekłej, MPD. Doktor jest członkiem Światowej Organizacji Udaru Mózgu (WSO) oraz Europejskiej Organizacji Udaru Mózgu (ESO), Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Sekcji Chorób Naczyniowych Mózgu oraz Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.
Ortopeda dr n. med. Szymon Rubczak

Ortopeda dr n. med. Szymon Rubczak

Na co dzień pracuje na Oddziale Ortopedycznym Szpitala Wojewódzkiego, oraz w Rehasport Clinic w Poznaniu. Doktor Rubczak Jest specjalistą nie tylko w leczeniu urazów i następstw urazów kończyn, zajmuje się także ortopedią dziecięcą i leczeniem deformacji kręgosłupa. Obronił doktorat w temacie "Morfologia krążka międzykręgowego w obrazie rezonansu magnetycznego i jego trójwymiarowej rekonstrukcji u chorych z bólem kręgosłupa lędźwiowego". Jest lekarzem klubowym KKS Lech Poznań oraz Akademii Lecha we Wronkach.
Reumatolog lek. med. Anna Huzarewicz - Słowik

Reumatolog lek. med. Anna Huzarewicz - Słowik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Specjalista reumatologii. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz w Oddziale Reumatologii Szpitala Specjalistycznego w Pile. Należy do Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego. Aktualnie związana z Oddziałem Chorób Płuc WCPiT w Chodzieży, gdzie poszerza swoją wiedzę w zakresie zapaleń śródmiąższowych płuc w przebiegu chorób układowych tkanki łącznej.
Reumatolog lek. med. Norbert Malinowski

Reumatolog lek. med. Norbert Malinowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista reumatologii. W latach 2002 - 2014 pracował na Oddziale Chorób Wewnętrznych, a od 2014 r. pracuje na Oddziale Reumatologicznym Szpitala Specjalistycznego w Pile. www.youtube.com/watch?v=rkSLFqXRzWo
Ortopeda lek. med. Maria Wolff

Ortopeda lek. med. Maria Wolff

Pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, oraz w Rehasport w Poznaniu. Jest lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń w obrębie kończyny dolnej (stawu biodrowego, kolanowego oraz skokowego). Obszarem jej szczególnych zainteresowań są urazy sportowe oraz Ortopedia Dziecięca. Uprawia triathlon, biegi długodystanowe oraz biegi na orientacje. Jest kilkukrotną Mistrzynią Polski Lekarzy w triathlonie oraz maratonie, a także medalistką Mistrzostw Świata Lekarzy w triathlonie i pływaniu.
Urolog lek. med. Adam Ostrowski

Urolog lek. med. Adam Ostrowski

Pracuje w Klinice Urologii im. dr. Jurasza w Bydgoszczy, która specjalizuje się w nowoczesnym leczeniu laparoskopowym oraz endoskopowym i jest jednym z najlepszych oddziałów urologicznych w Polsce. Lek med. Adam Ostrowski zajmuje się kompleksowym leczeniem z dziedziny całej urologii, a jego główne zainteresowania dotyczą onkologii (rak prostaty, nerki, pęcherza moczowego) oraz urologii funkcyjnej (zaburzenia oddawania moczu u kobiet i mężczyzn). Prowadzi liczne badania naukowe, co zaowocowało publikacjami oraz wystąpieniami na najważniejszych konferencjach urologicznych na świecie. www.youtu.be/_ON0Wpd9xRA
Ginekolog lek. med. Iga Okońska

Ginekolog lek. med. Iga Okońska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista położnictwa i ginekologii. Na co dzień pracuje w Szpitalu Specjalistycznym w Pile na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Do szczególnych zainteresowań pani doktor należy wczesna diagnostyka stanów przednowotworowych i nowotworów narządów płciowych oraz zaburzenia endokrynologiczne.
Ginekolog lek. med. Jakub Walkiewicz

Ginekolog lek. med. Jakub Walkiewicz

Pracuje w Klinice Ginekologii Operacyjnej i pełni dyżury na Oddziale Porodowym oraz w ramach Izby Przyjęć Szpitala Ginekologiczno-Położniczego przy ul. Polnej w Poznaniu. Jest lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu ginekologii i położnictwa. Szkoli się w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych, położniczych oraz nowotworów narządów płciowych. Wykonuje zabiegi klasycznej chirurgii ginekologicznej, zabiegi endoskopowe oraz z zastosowaniem technik małoinwazyjnych.  www.youtu.be/LaHERZJIqAI
Ginekolog lek. med. Piotr Włodarczyk

Ginekolog lek. med. Piotr Włodarczyk

Specjalista Położnictwa i Ginekologii. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Na co dzień pracuje w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Powiatowego w Trzciance. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń narządów płciowych, antykoncepcją, diagnostyką i leczeniem niepłodności, oceną owulacji, nadzorem nad ciążą. www.youtu.be/_ON0Wpd9xRA
Dermatolog lek. med. Joanna Czuprys-Piątkowska

Dermatolog lek. med. Joanna Czuprys-Piątkowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologii. Od 2008 r. pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego w Pile. Pani doktor zajmuje się leczeniem pacjentów dorosłych, dzieci oraz noworodków. Służy pomocą w takich schorzeniach jak: choroby skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci, choroby alergiczne skóry, choroby zakaźne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) skóry i błon śluzowych, łuszczyca, zmiany trądzikowe (trądzik zwyczajny, trądzik różowaty), owrzodzenia podudzi, przewlekłe niegojące się rany. Zajmuje się także leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową, diagnostyką oraz leczeniem partnerów, krioterapią, oceną dermatoskopową znamion skórnych, dermatologią pediatryczną oraz geriatryczną.
Laryngolog lek. med. Stefan Bytowski

Laryngolog lek. med. Stefan Bytowski

Absolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalista Otolaryngolog. Współpracuje z 10 Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Bydgoszczy. Leczy pacjentów wg obowiązującej wiedzy medycznej, uzupełniając leczenie elementami naturoterapii. W razie potrzeby, podczas badania używa fiberoskopu, celem dokładnej oceny krtani i gardła. Jako ojciec trzech córek, ma dobre podejście do badanych dzieci. www.youtube.com/watch?v=p5IpNOI8BJA
Nefrolog dr n. med. Grzegorz Ostromecki

Nefrolog dr n. med. Grzegorz Ostromecki

Od kilkunastu lat pracuje z chorymi cierpiącymi na niewydolność nerek w Centrum Dializ w Pile. Służy pomocą w zakresie szeroko rozumianych chorób nerek i dróg moczowych, zaburzeń osadu moczu, uszkodzeń nerek w przebiegu cukrzycy i chorób układowych, nadciśnienia tętniczego, powikłań nerkowych ciężarnych, powikłań przewlekłej niewydolności nerek jak zaburzenia gospodarki wapniowo-fosforanowej, wtórna nadczynność przytarczyc, niedokrwistość nerkopochodna oraz kwalifikacji do leczenia nerkozastępczego dializami, kwalifikacji nefrologicznych do leczenia chemioterapeutykami i do zabiegów operacyjnych.
Pulmonolog lek. med. Łukasz Jurgiel

Pulmonolog lek. med. Łukasz Jurgiel

Pochodzi z Chodzieży. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Specjalista chorób wewnętrznych II stopnia i chorób płuc. Wiele lat pracował w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii. Doceniany i uważany przez pacjentów za świetnego specjalistę, ma opinię ”Lekarza z powołania”.
Psycholog/ Psychoterapeuta mgr Robert Chojnacki

Psycholog/ Psychoterapeuta mgr Robert Chojnacki

Posiada doświadczenie w pracy psychologa zarówno z dorosłymi jak i młodzieżą oraz dziećmi. Psychologia jest jego pasją. Podczas spotkań z pacjentami zwraca uwagę na godne traktowanie człowieka, wzajemne zaufanie i dobry kontakt. Dba o własny rozwój zawodowy, poszerza swoje umiejętności i wiedzę w zakresie trudności natury psychicznej. Zajmuje się trudnościami lękowymi, związanymi ze stresem, zaburzeniami nastroju, osobowości, odżywiania, uzależnieniami oraz innymi problemami psychicznymi. Jest certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Więcej informacji o Panu Robercie znajdą Państwo na stronie internetowej www.psychologrobertchojnacki.pl www.youtube.com/watch?v=-v2iJpWyCGM&t=2s
Dietetyk mgr Kamila Lemańska

Dietetyk mgr Kamila Lemańska

Absolwentka studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Akademii Morskiej w Gdyni o specjalizacji "Usługi żywieniowe i dietetyka". Studia pozwoliły pogłębić wiedzę teoretyczną, a ciężka praca na nich umożliwiła osiągnięcie Pani Kamili tytułu najlepszej studentki roku akademickiego 2011/2012. Znana wielu osobom w Chodzieży, ciesząca się doskonałymi wynikami oraz zaufaniem pacjentów. Dietetyka jest odzwierciedleniem jej pasji życiowej jaką jest zdrowy styl życia, a w tym racjonalnego odżywiania oraz aktywności fizycznej.
Gabinet masażu i fizjoterapii mgr Ewa Tomaszewska

Gabinet masażu i fizjoterapii mgr Ewa Tomaszewska

Ambitna, pracowita i skuteczna. Dokładnie analizuje każdy przypadek, uważa, że zaufanie i konsekwencja to podstawy skutecznej terapii. Pełna pozytywnej energii i uśmiechnięta, bo praca to jej pasja, a misja to zmniejszyć, a nawet zlikwidować ból oraz dolegliwości, które obecnie nie pozwalają Państwu w pełni cieszyć się życiem. www.youtube.com/watch?v=vavmc59N1Z4
Chirurg szczękowo-twarzowy lek. dent. Maciej Okła

Chirurg szczękowo-twarzowy lek. dent. Maciej Okła

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Szpitalu Klinicznym na ul. Przybyszewskiego w Poznaniu, gdzie wykonuje szereg zabiegów i operacji z zakresu traumatologii i chirurgii ortognatycznej. W gabinecie stomatologicznym Medica Centrum Chodzież zajmuje się chirurgią stomatologiczną i implantologią. Więcej informacji na: www.stomatologchodziez.pl Rejestracja wizyt jest prowadzona pod numerem: 508 177 028
 Stomatolog lek. stom. Lucyna Kowzan

Stomatolog lek. stom. Lucyna Kowzan

Pracuje z wykorzystaniem nowoczesnych laserów stomatologicznych, które to ograniczają konieczność stosowania tradycyjnego, nieprzyjemnego borowania w leczeniu zębów, co ogromnie zwiększa poczucie komfortu pacjenta i nie wiąże się z traumą znaną z klasycznego gabinetu stomatologicznego. Zajmuje się również stomatologią estetyczną, protetyką, chirurgią. Należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. Więcej informacji na: www.stomatologchodziez.pl Rejestracja wizyt jest prowadzona pod numerem: 508 177 028
Facebook Medica Centrum Chodzież YouTube Medica Centrum Chodzież