Nasi specjaliści

Kardiolog dr n. med. i n. o zdr. Anna Jasińska

Kardiolog dr n. med. i n. o zdr. Anna Jasińska

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja z chorób wewnętrznych uzyskana w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Poznaniu, specjalizacja z kardiologii w Szpitalu Rehabilitacyjno-Kardiologicznym w Kowanówku. Obecnie pracuje na Oddziale Kardiologii w Kowanówku. Wieloletnie doświadczenie w pracy na oddziałach internistycznych, kardiologicznych oraz w poradni lekarza rodzinnego. Wnikliwa, życzliwa, ogromną wagę przywiązuje do dokładnej oceny stanu zdrowia pacjenta.
Onkolog lek. med. Aleksandra Jasińska

Onkolog lek. med. Aleksandra Jasińska

Lekarz z wieloletnim stażem pracy. Specjalizacja z onkologii klinicznej i chorób wewnętrznych. Wieloletni pracownik Szpitala Specjalistycznego w Pile, obecnie pracuje na oddziale onkologii i chemioterapii. Na co dzień zajmuje się leczeniem systemowym pacjentów z chorobami nowotworowymi głównie jelita grubego, piersi, płuca, prostaty, żołądka, trzustki, pęcherza moczowego. W zakresie zainteresowań pani doktor jest także profilaktyka oraz diagnostyka zmian w piersiach.
Neurolog dr n. med. Marcin Rogoziewicz

Neurolog dr n. med. Marcin Rogoziewicz

Specjalista neurolog, ordynator Oddziału Neurologii Wojskowego Szpitala w Wałczu. Posiada uprawnienia do wykonywania i opisywania badań elektromiograficznych oraz elektroencefalograficznych. Jest certyfikowanym neurologiem kwalifikującym oraz prowadzącym leczenie toksyną botulinową w dystoniach ogniskowych, połowiczym kurczu twarzy, spastyczności po udarze mózgu, migrenie przewlekłej, MPD. Doktor jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.
Endokrynolog lek. med. Paweł Romanowski

Endokrynolog lek. med. Paweł Romanowski

Przyjeżdża do nas z Wałcza. Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Wojskowego w Wałczu. Specjalista chorób wewnętrznych i endokrynolog. Doświadczony lekarz, cieszy się zaufaniem i sympatią pacjentów. Doskonale znany wielu mieszkańcom Chodzieży i okolic, którzy wcześniej trafiali do Wałcza w poszukiwaniu endokrynologa. Doktor wykonuje USG szyi i tarczycy, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
Ortopeda lek. med. Szymon Rubczak

Ortopeda lek. med. Szymon Rubczak

Na co dzień pracuje na Oddziale Ortopedycznym Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, oraz w Rehasport Clinic w Poznaniu. Specjalizuje się nie tylko w leczeniu urazów i następstw urazów kończyn, zajmuje się także ortopedią dziecięcą i leczeniem deformacji kręgosłupa. Jest lekarzem klubowym KKS Lech Poznań oraz Akademii Lecha we Wronkach.
Ortopeda lek. med. Maria Wolff

Ortopeda lek. med. Maria Wolff

Pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, oraz w Rehasport w Poznaniu. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń w obrębie kończyny dolnej (stawu biodrowego, kolanowego oraz skokowego). Obszarem jej szczególnych zainteresowań są urazy sportowe oraz Ortopedia Dziecięca. Uprawia triathlon, biegi długodystanowe oraz biegi na orientacje. Jest kilkukrotną Mistrzynią Polski Lekarzy w triathlonie oraz maratonie, a także medalistką Mistrzostw Świata Lekarzy w triathlonie i pływaniu.
Reumatolog lek. med. Krzysztof Jopek

Reumatolog lek. med. Krzysztof Jopek

Na co dzień pracuje w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym. W roku 2007 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych. Od wielu lat nieprzerwanie pracuje na Oddziale Reumatologicznym. W roku 2013 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie reumatologii.
Urolog lek. med. Adam Ostrowski

Urolog lek. med. Adam Ostrowski

Pracuje w Klinice Urologii im. dr. Jurasza w Bydgoszczy, która specjalizuje się w nowoczesnym leczeniu laparoskopowym oraz endoskopowym i jest jednym z najlepszych oddziałów urologicznych w Polsce. Lek med. Adam Ostrowski zajmuje się kompleksowym leczeniem z dziedziny całej urologii, a jego główne zainteresowania dotyczą onkologii (rak prostaty, nerki, pęcherza moczowego) oraz urologii funkcyjnej (zaburzenia oddawania moczu u kobiet i mężczyzn). Prowadzi liczne badania naukowe, co zaowocowało publikacjami oraz wystąpieniami na najważniejszych konferencjach urologicznych na świecie.
Ginekolog lek. med. Tomasz Bobiński

Ginekolog lek. med. Tomasz Bobiński

Specjalizacja I i II stopnia z położnictwa i ginekologii. Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym, kierował oddziałami Położniczo-Ginekologicznymi w Szpitalach w Trzciance, Szamotułach, a ostatnio w Szpitalu Specjalistycznym w Pile, gdzie obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta.
Ginekolog lek. med. Jakub Walkiewicz

Ginekolog lek. med. Jakub Walkiewicz

Pracuje w Klinice Ginekologii Operacyjnej i pełni dyżury na Oddziale Porodowym oraz w ramach Izby Przyjęć Szpitala Ginekologiczno-Położniczego przy ul. Polnej w Poznaniu. Jest lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu ginekologii i położnictwa. Szkoli się w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych, położniczych oraz nowotworów narządów płciowych. Wykonuje zabiegi klasycznej chirurgii ginekologicznej, zabiegi endoskopowe oraz z zastosowaniem technik małoinwazyjnych. 
Ginekolog lek. med. Piotr Włodarczyk

Ginekolog lek. med. Piotr Włodarczyk

Na co dzień pracuje w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Specjalistycznego w Pile. Jest w trakcie ostatniego roku szkolenia specjalizacyjnego w zakresie położnictwa i ginekologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń narządów płciowych, antykoncepcją, diagnostyka i leczeniem niepłodności, oceną owulacji, nadzorem nad ciążą.
Neurolog lek. med. Alicja Dubisz - Kolska

Neurolog lek. med. Alicja Dubisz - Kolska

Przyjeżdża do nas z Poznania. Wieloletni kierownik Poradni Neurologicznej przy ul. Kórnickiej w Poznaniu. Swoim ogromnym doświadczeniem pomaga zarówno dorosłym, młodzieży jak i dzieciom w wieku szkolnym. Wnikliwie i uważnie analizuje każdy przypadek, starając się nie tylko leczyć, ale i znaleźć przyczynę choroby. Pani Doktor zapewnia wizyty domowe po wcześniejszym uzgodnieniu.
Dermatolog lek. med. Joanna Czuprys-Piątkowska

Dermatolog lek. med. Joanna Czuprys-Piątkowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologii. Od 2008 r. pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego w Pile. Pani doktor zajmuje się leczeniem pacjentów dorosłych, dzieci oraz noworodków. Służy pomocą w takich schorzeniach jak: choroby skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci, choroby alergiczne skóry, choroby zakaźne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) skóry i błon śluzowych, łuszczyca, zmiany trądzikowe (trądzik zwyczajny, trądzik różowaty), owrzodzenia podudzi, przewlekłe niegojące się rany. Zajmuje się także leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową, diagnostyką oraz leczeniem partnerów, krioterapią, oceną dermatoskopową znamion skórnych, dermatologią pediatryczną oraz geriatryczną.
Nefrolog dr n. med. Grzegorz Ostromecki

Nefrolog dr n. med. Grzegorz Ostromecki

Od kilkunastu lat pracuje z chorymi cierpiącymi na niewydolność nerek w Centrum Dializ w Pile. Służy pomocą w zakresie szeroko rozumianych chorób nerek i dróg moczowych, zaburzeń osadu moczu, uszkodzeń nerek w przebiegu cukrzycy i chorób układowych, nadciśnienia tętniczego, powikłań nerkowych ciężarnych, powikłań przewlekłej niewydolności nerek jak zaburzenia gospodarki wapniowo-fosforanowej, wtórna nadczynność przytarczyc, niedokrwistość nerkopochodna oraz kwalifikacji do leczenia nerkozastępczego dializami, kwalifikacji nefrologicznych do leczenia chemioterapeutykami i do zabiegów operacyjnych.
Pulmonolog lek. med. Łukasz Jurgiel

Pulmonolog lek. med. Łukasz Jurgiel

Pochodzi z Chodzieży. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Specjalista chorób wewnętrznych II stopnia i chorób płuc. Wiele lat pracował w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii. Doceniany i uważany przez pacjentów za świetnego specjalistę, ma opinię ”Lekarza z powołania”.
Psychiatra/ psychoterapeuta lek. med. Jacek Przyłudzki

Psychiatra/ psychoterapeuta lek. med. Jacek Przyłudzki

Specjalista psychiatrii środowiskowej, psychoterapeuta. Emerytowany Dyrektor Zespołu Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich, konsultant psychiatra w Centrum Leczenia Oparzeń i w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich oraz w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgi Urazowej w Piekarach Śląskich. Ponad 40 lat doświadczenia w leczeniu pacjentów zmagających się z nerwicami, depresją, psychozą, reakcjami na stres i pacjentami psychogeriatrycznymi. Podczas wizyty jest możliwość uzyskania zaświadczenia o zdolności bądź niezdolności do pracy ( ZUS-ZLA).
Psycholog/ Psychoterapeuta mgr Marcelina Pniakowska

Psycholog/ Psychoterapeuta mgr Marcelina Pniakowska

Przyjeżdża do nas z Piły. Już od pierwszego spotkania wzbudza sympatię oraz zaufanie, co w jej pracy bardzo ułatwia nawiązywanie dobrego kontaktu z pacjentami. Miła, ale stanowcza, ambitnie czerpie informacje ze współczesnej wiedzy na temat rozwiązywania problemów z jakim zmagają się zarówno osoby dorosłe, młodzież jak i dzieci. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wizyty zawieszone do stycznia 2021.
Psycholog/ Psychoterapeuta mgr Robert Chojnacki

Psycholog/ Psychoterapeuta mgr Robert Chojnacki

Posiada doświadczenie w pracy psychologa zarówno z dorosłymi jak i młodzieżą oraz dziećmi. Psychologia jest jego pasją. Podczas spotkań z pacjentami zwraca uwagę na godne traktowanie człowieka, wzajemne zaufanie i dobry kontakt. Dba o własny rozwój zawodowy, poszerza swoje umiejętności i wiedzę w zakresie trudności natury psychicznej. Zajmuje się trudnościami lękowymi, związanymi ze stresem, zaburzeniami nastroju, osobowości, odżywiania, uzależnieniami oraz innymi problemami psychicznymi. Obecnie certyfikuje się jako psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Więcej informacji o Panu Robercie znajdą Państwo na stronie internetowej www.psychologrobertchojnacki.pl
Dietetyk mgr Kamila Lemańska

Dietetyk mgr Kamila Lemańska

Absolwentka studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Akademii Morskiej w Gdyni o specjalizacji "Usługi żywieniowe i dietetyka". Studia pozwoliły pogłębić wiedzę teoretyczną, a ciężka praca na nich umożliwiła osiągnięcie Pani Kamili tytułu najlepszej studentki roku akademickiego 2011/2012. Znana wielu osobom w Chodzieży, ciesząca się doskonałymi wynikami oraz zaufaniem pacjentów. Dietetyka jest odzwierciedleniem jej pasji życiowej jaką jest zdrowy styl życia, a w tym racjonalnego odżywiania oraz aktywności fizycznej.
Gabinet masażu i fizjoterapii mgr Ewa Tomaszewska

Gabinet masażu i fizjoterapii mgr Ewa Tomaszewska

Ambitna, pracowita i skuteczna. Dokładnie analizuje każdy przypadek, uważa, że zaufanie i konsekwencja to podstawy skutecznej terapii. Pełna pozytywnej energii i uśmiechnięta, bo praca to jej pasja, a misja to zmniejszyć, a nawet zlikwidować ból oraz dolegliwości, które obecnie nie pozwalają Państwu w pełni cieszyć się życiem.
Chirurg szczękowo-twarzowy lek. dent. Maciej Okła

Chirurg szczękowo-twarzowy lek. dent. Maciej Okła

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Szpitalu Klinicznym na ul. Przybyszewskiego w Poznaniu, gdzie wykonuje szereg zabiegów i operacji z zakresu traumatologii i chirurgii ortognatycznej. W gabinecie stomatologicznym Medica Centrum Chodzież zajmuje się chirurgią stomatologiczną i implantologią. Więcej informacji na: www.stomatologchodziez.pl Rejestracja wizyt jest prowadzona pod numerem: 508 177 028
 Stomatolog lek. stom. Lucyna Kowzan

Stomatolog lek. stom. Lucyna Kowzan

Pracuje z wykorzystaniem nowoczesnych laserów stomatologicznych, które to ograniczają konieczność stosowania tradycyjnego, nieprzyjemnego borowania w leczeniu zębów, co ogromnie zwiększa poczucie komfortu pacjenta i nie wiąże się z traumą znaną z klasycznego gabinetu stomatologicznego. Zajmuje się również stomatologią estetyczną, protetyką, chirurgią. Należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. Więcej informacji na: www.stomatologchodziez.pl Rejestracja wizyt jest prowadzona pod numerem: 508 177 028
Facebook Medica Centrum Chodzież